Bakırköy Meme Estetiğinin Kalitesi

bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Her kadın vücut ölçülerinin ideal oranda olmasını ister. Bunun için yapılan sporlar her ne kadar bu istekleri karşılaşa da vücudun diğer bölgelerine oranla göğüsler daha çabuk zayıflar ve sarkar. Bunun temel nedeni de göğüslerin yağ bakımından oldukça zengin olmasıdır. Bir kere formunu kaybeden göğüsün tekrar eski haline dönmesi çok zordur. Bu durumu değiştirmek isteyen birçok kadın estetik yöntemlere başvurmaktadır.bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Göğüsleriniz eski güzelliğine kavuşsun

Göğüsleriniz için operasyona girmeden önce ilk yapmanız gereken sizler için ideal oranı belirlemektedir. İdeal göğüs büyüklüğünü estetik cerrahınız ile birlikte belirlemeniz mümkündür. Bakırköy meme estetiğinin kalitesi sayesinde göğüsleriniz her daim dik ve dolgun görünebilecektir. İdeal göğüs belirlenirken boyunuz, kilonuz ve yaşınız göz önünde bulundurulur. Meme estetiği operasyonunda en önemli nokta dolgun göründüğü kadar doğal görünmesidir.

Meme estetiği sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

Meme ameliyatı sonrasındaki ilk 2 hafta özel bir sütyen kullanmanız gerekmektedir. Sizleri rahat hissettirecek ve ağrı oluşmasını engelleyecek sütyen kullanımı büyük bir önem taşımaktadır. Ameliyattan 2 gün sonra banyo yapmaya başlayabilir ve iş hayatınıza geri dönebilirsiniz. Fakat ameliyatı yaz aylarında yaptırdıysanız yaklaşık 2 hafta sonra denize girmeye başlayabilirsiniz. Operasyon sonrasındaki ilk birkaç gün hafif bir şekilde ödem ve karıncalanma hissedebilirsiniz. Sizler de Bakırköy meme estetiğinin kalitesi doğrultusunda bir operasyon geçirmek istiyor iseniz daha fazla beklemeyin. Estetikten 6 – 8 ay sonra göğüsleriniz tamamen doğal görünmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir