Fotokopi Kağıtları Fiyatları

fotokopi kağıdı, kaliteli fotokopi kağıdı, fotokopi kağıdında kalite

Fotokopi kâğıtları fiyatları gibi büyük şehirlerde çok pahalı olabilen ama alınan miktar ve yere göre fiyat uygunluğu sağlayabilir. Bilindiği gibi birçok insan ve şirket tarafından tercih edilen fotokopi kâğıtları her alanda kullanılır. Hastane gibi kurumlardan tutun da devlet kurumlarına kadar çok geniş bir kullanım alanına sahip olan fotokopi kâğıtları İstanbul şehrinde toptan ya da online olarak web sitelerinde alınabilecek daha fazla yer bulunmaktadır.fotokopi kağıdı, kaliteli fotokopi kağıdı, fotokopi kağıdında kalite

Fotokopi nedir?

Yazılar ve çizimleri içeren kopyasını hemen o an çıktı şeklinde verebilen makineye fotokopi makinası denmektedir. Bu makinada bu işlem için fotokopi kâğıtları kullanılmaktadır.

Fotokopi kâğıtları nerelerde bulunur?

Fotokopi kâğıtları fiyatları bilindiği üzere adet ve alınan miktara göre markasına, kalitesine göre değişmektedir. 1 top diye 100 adet olanlar 3 lira gibi cüzi bir fiyattan başlamaktadır. 500 adet olanları 7 lira fiyatlardan başlamaktadır. 5’li paketleri 30 liradan başlamaktadır. Bu kâğıtları internetten, toptan satış mağazalarından ya da kırtasiye ürünleri satan yerlerden toptan olarak satın almaktadır.

Fotokopi kâğıtları çoğu zaman her firmanın her yazışmanın olabileceği kurumlarda fazlasıyla bulunur. Çok fazla alım ve artık toptan alım olduğu için şirketler toptan almayı uygun olduğu için tercih eder. Böylece toptan alınan bu kâğıtlar daha uygun fiyata satın alınır.  İstanbul’da uygun fiyatlı olduğu için fotokopi çekme konusunda herhangi bir sınırlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir