Göğüs Estetiğinin Detayları

göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği

Geliştirilen estetik operasyonlar ile birlikte atık göğüs ölçüleriniz istediğiniz değerlere ulaşabilecektir. Elbette ki bu operasyonlarda farklı yöntemler uygulanırken, pek çok kişi kalıcı çözümler bulabilmek üzere cerrahi müdahaleleri tercih etmektedir. Bunun yanı sıra cerrahi operasyonlardan korkan ya da çekimser davranan kişiler ise ameliyat olmadan hyalüronik asit enjekte uygulaması ise 1-2 yıl kalıcılığı ile tanımlanan göğüs dolgu işlemlerine tabi olmaktadır. Kısaca, göğüs estetiğinin detayları bunlar olurken, dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında da şunlara yer verebiliriz.göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği

Göğüs büyütme sonrası ve iyileşme

Elbette ki ameliyat sonrası bazı ağrı ve sızılar meydana gelebilecektir. Fakat bazı ilaçlar ile birlikte durum kolaylıkla kontrol altına alınabiliyor. Bu durum cerrahi müdahale için geçerlidir. Ameliyatsız işlemlerde her hangi bir ağrı durumu genel anlamda ortaya çıkmamaktadır.

Ameliyat izleri hakkında göğüs estetiğinin detayları içerisinde ise izlerin 6 ay ile 1 sene aralığında etkisi yitirildiği bilinmektedir. İşlem sonrasında göğüste yer alan şişlik ve kızarıklıklar ise birkaç gün içerisinde etkisini yitirip normale dönebilmektedir.

Normal hayata dönüş

Elbette ki ameliyat gününden sonra ilk bir hafta normal hayatınıza dönüş için bazı sorunlar yaşanabilir. Göğüs daha büyük ve gergin olacaktır. Fakat ortalama 5 gün içerisinde normal boyutuna dönerek duş alabilir ve iş hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. Yine operasyon sonrası belirli periyotlar ile kontrole gitmek sağlıklı bir sonuç için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir