Güvenli ve Hızlı Teslimat

kurye hizmeti, hızlı kurye

Son yıllarda pek çok firmanın ihtiyaçları arasında yer alan hızlı kurye hizmetleri, elbette ki bazı firmalar dahilinde gerçekleştirilebilmektedir. Artık genel olarak evraklar ve firma dosyaları, kargo şirketleri yerine kurye hizmetleri dahilinde teslimatları gerçekleştirilmektedir. Bu firmalar arasında ise ‘’ Bizim Online Kurye’’ firması yer alırken, sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Verdiği hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir.kurye hizmeti, hızlı kurye

Kurye hizmetleri

Sizlere bahsettiğimiz firmanın verdiği hizmetler arasında, moto kurye İstanbul hizmetleri yer alırken, yine bunun yanı sıra gece kuryesi ve günlük toplu kurye hizmetleri gibi işlemler yer alıyor. Yine bunun yanı sıra yaya kurye hizmetleri de sahip olabilecekleriniz arasında. Hem bireysel hem de kurumsal olarak gönderilerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırmak istiyorsanız, ‘’ Bizim Online Kurye’’ hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hangi paketleri taşıyoruz?

Bizler kurye firması olarak, aslında tüm paketleriniz için sizlere teknik bir destek sunmaktayız. Fakat bildiğiniz gibi hızlı teslimatlar için gönderilmesi gereken paketlerin, motorlu kurye ile taşımaya uygun ebat ve ağırlıklarda olması gerekiyor. Eğer ki bu şartlar taşınıyorsa ancak bu şekilde trafiğe takılmadan sizlere en iyi ve hızlı hizmeti sunabilmekteyiz. Peki, diğer ağır paketler ne olacak?

Ağır paket gönderimleri

Elbette ki yine firmamız dahilinde, hızlı moto kurye kadar olmasa da yine arabalı kurye hizmetlerimiz ile de daha iyi bir hizmet sunmak adına uygun güzergâhlar belirlemekteyiz. Böylelikle büyük ve ağır paketlerinizi de firma araçlarımız dahilinde teslimat noktalarına ulaştırmaktayız.

Adresten adrese teslim

Örnek olarak; bireysel bir paket gönderimi gerçekleştirmek istiyorsunuz. İstanbul’ da her hangi bir semtte oturduğunuz adresten, yine İstanbul, Yalova ya da Kocaeli illeri arasında her hangi bir semte paket gönderimi sağlamak istiyorsunuz. Bu konuda gerekli görüşmeleri, +90 (212) 267 4646 iletişim numaralarımız ile yaparak, gönderimlerinizi adresten adrese teslim özellikleri ile buluşturabilirsiniz.  Hizmet detayları, online işlemler menüsü ve gönderimi yapılan İstanbul bölgeleri için detaylı bilgilere; http://www.xxx.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha net ve doğru bilgi almış olabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir