İç Çamaşır Modelleri

iç çamaşır, iç çamaşır çeşitleri, kadın iç çamaşır

Kadınlar kıyafet seçimlerinin güzel görünmesi veya kendilerini daha iyi hissedebilmek için muhakkak özenle seçtikleri iç çamaşırları dolaplarında bulundururlar. Ürünlerde ortaya çıkan çeşitlilikle tercih aşamasında yaşanan zor aşamalar göz ardı edilecek olursa iç çamaşır modelleri günümüzde çığır aşmış durumdalar. Olmazsa olmazlar olarak dolaplarda yer alan modellere bir göz atarsak:iç çamaşır, iç çamaşır çeşitleri, kadın iç çamaşır

  • Çıtçıtlı badiler: mutlaka pamuklu olmalı çıtçıt kısmı ince olmamalı mümkün oldukça antialerjik kumaşlar tercih edilmelidir. Bakteri mantar üremesinin önüne geçebilmek için etkili çözümler arasındadır.
  • Siyah dantelli sutyen: Kadınsılığı ön plana çıkarak renk ve model hemen her kadının dolabında muhakkak bulunur. Siyah renk ayrıca pek çok gecelikle de uyum sağladığı için tercih edilmektedir.
  • Şık dikişsiz büstiyer: En sık kullanılan iç çamaşır modelleri arasındadır değildir ancak yine de önerimiz gereği her kadının dolabında muhakkak bulunmalıdır. Vücudu saran şık bir elbise ile giyebileceğiniz büstiyer kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.
  • Dolgulu sutyen: Aslında genelde küçük göğüslü kadınlar kullanır ancak dik ve biçimli göğüsler için ideal bir seçimdir. Sürekli kullanımlarda olmasa bile riskli giyimlerinizde yardımcı olarak dolabınızda bulundurmanızda fayda vardır.
  • Sporcu sutyeni: Sürekli spor yapmıyorsanız bile dolabınızda bulundurmanız gerekir çünkü hafif tempolu yürüyüşlerde göğüs sağlığı açısından önemli bir yere sahiptir. Bel sırt ve göğüs kısımlarında oluşabilecek ağrılar sarkmalara neden olacağından bunu önlemenin en sağlıklı yolu sporcu sutyenleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir