İddaa 2’den 0 Oynama

iddaa 2/0, iddaa 2den 0 nasıl oynanır, iddaa 2den 0 oynama avantajı

İddaa oynarken farklı tahmin türlerinden faydalanmayı seviyorsanız bu yazımız oldukça hoşunuza gidecektir. İddaa oynarken kullanabileceğiniz 2/0 tahmin türü nedir, neden bu tahmin türüne kuponlarınızda yer vermelisiniz yazımızda ele alacağız. Yazımızın detaylarına geçelim ki bir an önce bu tahmin türü hakkında bilgi sahibi olup kuponlarınızda kullanmaya başlayabilin.iddaa 2/0, iddaa 2den 0 nasıl oynanır, iddaa 2den 0 oynama avantajı

2/0 demek oynanacak bir futbol karşılaşmasının ilk yarısında deplasman takımının galip durumda olacağı ve ikinci yarıda ev sahibi takımın deplasman takımının skoruna eşit skora ulaşacağı anlamına gelir. Örneğin;  X Takımı ile Y takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacak olsun. Bu karşılaşmanın ilk yarısında Y takımı galip durumdayken ikinci yarıda üstünlüğü kaybeder ve ev sahibi takım ile skorları aynı olur. İşte bu durumda maç 2/0 olmuş olur. Aşağıdaki skorlarda biten bir maç ve benzer şekilde ilk yarıda deplasman takımının galip ikinci yarıda beraberlik olan maç sonuçlarında 2/0 tahmini tutmuş olur.

X Takımı 0-1 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 2-2 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

X Takımı 1-2 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 3-3 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

X Takımı 2-3 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 3-3 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

X Takımı 0-3 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 4-4 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

X Takımı 2-4 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 4-4 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

X Takımı 3-4 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 5-5 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

X Takımı 2-5 Y Takımı (İlk yarı) / X Takımı 6-6 Y Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

İddaa 2den 0 kuponlarınızda yer vermelisiniz çünkü bu tahmin türü için sunulan oranlar diğer oranlara göre daha yüksektir. Biliyorsunuz ki iddaa oynarken ne kadar yüksek iddaa oranı olursa o kadar yüksek kazanç olur. 2/0 tahminine gereken değeri verip bol kazançlar elde etmenizi dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir