İmplant İstanbul’ da Nasıl Uygulanır?

İmplant İstanbul teknik çalışma, İmplant İstanbul tedavi, İmplant İstanbul

İstanbul’ da çekilen diş aynı gün implant vidalarının takılması söz konusudur. Titanyumdan yapılması sebebi ile herhangi bir reaksiyona sebep olmayan yapay diş protezleridir. İmplant İstanbul diş eksikliğinin sebebi ne olursa olsun ve ne zaman kaybedilmiş olursa olsun her zaman implant tedavisi uygulanabilmektedir.

İmplant İstanbul teknik çalışma, İmplant İstanbul tedavi, İmplant İstanbulİmplant yapılan kişiler öncelikle sistemik bir rahatsızlığa sahip olmamalı. Aksi takdirde her hastaya uygulanabilen bir işlemdir. Estetik kaygıları bulunan her hastaya implantlar yapılabilmektedir. İmplant İstanbul tedavilerde sağlam dişlere zarar vermemek adına implant tedavisini önermektedir. Diş eksiklikleri için diş hekimlerine başvuran hastalarda eski yöntem olarak değerlendirilen diş tedavilerinde, ara dişin kaybı durumunda köprü sistemi uygulanmakta idi. Köprü sistemi uygulama esnasında yapılan yöntemler ile mecburen boşluktaki dişi sabitlemek amaçlı sağında ve solunda bulunan sağlam ve sorunsuz dişlerinde zarar görmesi gerekiyor ve küçültülerek köprü ayağı nitelendirilmesi ile tek diş protezi yerine 3 diş yapılabiliyor idi. Yeni sistem implant tedavilerinde tek diş uygulaması ile sağlam olan dişlere hasar vermeden suni kök olarak nitelendirilen ve titanyum malzemeden yapılan sistemler ile tek diş uygulaması yapılabilmekte. İmplantın yapılması için hastada bir sorun olmadığı takdirde uygulama yapılır. Burada dikkat edilmesi ve kontrol edilmesi noktalardan en önemlisi hastanın kemik yapısının implantları tutabilirliği incelenir. İmplantların yapımından sonra protezlerin yerleştirilmesi hekimlerin seçeneklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Bazı hekimler beklemeyi tercih ederken bazı hekimler ise protezin hemen oturtulması yönünde gerçekleşir. Dolayısı ile bunun yapılabilirliğini kendi seçtiğiniz hekiminizden alacağınız sonuçlar belirler.

Tedaviyi yaptırmak için tedirgin olan hastaların tedirginlik yaratacak bir durumun olmaması için doktorlardan yardım alarak kendilerini rahatlatabilirler. İmplant İstanbul teknik çalışma aşamasında implantların her diş için bir implant yapılması yönünde olmaktadır. Fakat insanların yaşam standartları ve geçim kaynaklarının kısıtlı olması sebebi ile tüm ağızda diş olmaması durumlarında ayak olarak kullanılacak sayı belirlenerek yapılabilen implantlar yapılabilmektedir. Kullanılan implant ayakları sayesinde dişler tamamlanarak ağız bütünlüğü elde edilebilir. Estetik görünüm açısından ise kişiye güven ve güzel bir gülüş kazandırılmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir