İstanbul Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği

ameliyatsız meme büyütme, meme büyütme estetiği, ameliyatsız meme büyütme estetiği

Günümüzde hemen her bayan büyük, dolgun göğüslere sahip olmak ister. Yaratılışı icabı küçük göğüslere sahip olan bireylerin bu istekleri ameliyatsız meme büyütme estetiği ile yerine getirilmektedir.

Meme büyütme ameliyatsız nasıl olur?

İçeriğinde %98 oranında su bulunan bir jel göğüsünüze enjekte edilir. Bu jel göğüslerinize hacim kazandırır, gerginlik vererek dik durmasını sağlar. İnsan vücudu ile %100 uyumlu bir sıvı olduğu için işlem sonrasında herhangi bir yan etki (kızarma, kaşınma, ters etkiler, ağrı, acı) görülmez. İşlem sonrasında göğüste iz kalmaz. Zira sıvı iğnenin gireceği kadar bir delik açılır ve o delikten enjekte edilir. İşlem 40 dakika kadar sürmektedir ve kişi operasyondan sonra gündelik yaşamına devam edebilir. Saydığımız bu özellikler ameliyatsız meme estetiğini tercih edilir kılmaktadır.ameliyatsız meme büyütme, meme büyütme estetiği, ameliyatsız meme büyütme estetiği

İşlem sonrası ve kalıcılık hakkında neler söylenebilir?

İşlem sonrasından bahsetmemiz gerekecek olursa; 1 hafta süreyle ağır işlerden uzak durmanız tavsiye edilmektedir. Yaptıracağınız işlem 5 ila 8 yıl kalıcıdır. Ameliyatsız meme büyütme işlemini yaptıran bir kişi bu süre içerisinde büyük, dolgun ve dik göğüslere kavuşacaktır. Bu operasyon kimlere yapılmaktadır diye soracak olursak;

  • Göğüs hacmini ve boyutlarını artırmak isteyen,
  • Göğüslerini 1-2 beden büyütmek isteyen,
  • Göğüslerinde hafif bir dolgunluk ve dirilik oluşturmak isteyen,
  • Çok hafif bir sarkma tespit edilen hanımlarda ameliyatsız meme estetiği uygulanabilir.

Ülkemizin en kalabalık şehri İstanbul’da bu operasyon için uzman ve tecrübeli birçok doktor bulabilirsini. Çünkü İstanbul ameliyatsız meme büyütme estetiği hususunda oldukça gelişmiştir. Sizler de meme büyütme işlemi için alanında uzman, tecrübeli, birçok başarılı operasyona imza atmış bir doktor bulmayı istersiniz muhakkak. Peki, neticesinde hayallerinizdeki göğüslere kavuşacağınız bu işlem için ne kadar ücret ödemeniz gerekiyor?

Fiyatlar ne durumda?

Fiyatlar yapılacak işleme göre değişkenlik gösterecektir. Biraz daha açacak olursak; göğüslerinize ne kadar işlem uygulanacak, ne kadar jel kullanılacak, bu gibi sayısal değerler fiyatı etkileyecektir. İşlem uzman doktorlar tarafından yapıldığından doktordan doktora da fiyat farkı olacaktır. Zira İstanbul ameliyatsız meme büyütme estetiği doktorları hastalardan çeşitli ücretler talep etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir