İstanbul Esenler Sürücü Kursu

esenler sürücü kursu, esenler sürücü kursu fiyatları, B sınıfı ehliyet

Sürücü adayları ehliyet almak için pek çok kurs yerini araştırıp eğitim yönünden iyi ve maddi yönden kendilerini zorlamayacak bir kurs tercih etmektedirler. Değişen sınav sistemi sebebiyle kursun vereceği direksiyon eğitiminin kalitesi büyük önem taşıyor. Esenler bu özellikler yönünden sürücü adayları için ideal gözüküyor. İstanbul esenler sürücü kursu, kursiyerlerine bu yönlerden avantaj niteliğindedir.esenler sürücü kursu, esenler sürücü kursu fiyatları, B sınıfı ehliyetSürücü kurslarının sizlerden istedikleri

Sürücü kurslarına kayıt olabilmeniz için gerekli evraklar şu şekildedir; kursiyerin nüfus cüzdanı fotokopisi, önceden alınmış başka sınıf sürücü belgesi var ise bunun fotokopisi, kursiyerin öğrenim belgesi (diploma, çıkış belgesi), kursiyere ait 5 adet biyometrik fotoğraf,  özel veya devlet hastanesinden sürücü olur raporu. Aday bu belgeleri tamamlayarak İstanbul esenler sürücü kursu firmalarından herhangi birine kayıt yaptırabilir. Sürücü kursu haricinde emniyette de parmak izi ve kan grubu bilgilerinizin bulunduğu kartınızı, sürücü kursunu bitirince alacağınız dosyanın içerisinde bulundurmanız gerekmektedir.

İyi eğitim Esenlerde

Direksiyon eğitimini işini iyi bilen hocalardan almak herkesin isteğidir. Hem teoride hem de pratikte verdiği derslerle adını duyurmuş bir semt olan Esenler siz değerli sürücü adaylarını da bekliyor. Direksiyon eğitiminin her saatini öğretmen-öğrenci ilişkisi içerisinde tamamlayan kurslar maddiyat olarak da sizleri zorlamıyor. Her ehliyet türüne göre taban fiyatlar değişiklik göstermektedir. 2016 yılı itibari ile belirlenen taban fiyatlara yakın bir ücret listesi çıkartıyor. Sizler de hem teoride hem de pratikte iyi bir eğitim istiyorsanız Esenleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir