İstanbul Evlilik Danışmanı

evlilik danışmanı kimdir, evlilik danışmanının görevleri, evlilik danışmanı ne yapar

Günümüzde eşi ile problem yaşayanlar, evliliğindeki problemleri çözmek ve evliliğini kurtarmak isteyenler evlilik danışmanlarına başvuruyor. Danışmanlar evliliğinizin zayıf ve güçlü yanlarını tespit ederler, güçlü yanları kullanarak zayıf yanları güçlendirmeye çalışırlar. Bunun haricinde eşler arasındaki iletişim bozukluklarını giderlerler ve problemlerin üstesinden nasıl gelinmesi gerektiğini paylaşırlar.evlilik danışmanı kimdir, evlilik danışmanının görevleri, evlilik danışmanı ne yapar

Evlilik danışmanı derdinize deva olabilir!

Sizler de birtakım iletişim çatışmalarının üstesinden gelmek istiyorsanız evlilik danışmanına başvurabilirsiniz. Bugün hemen hemen her büyükşehirde uzman evlilik danışmanları bulunmaktadır. Özellikle İstanbul evlilik danışmanı yönünden gayet zengin bir şehir. Fakat danışman ile alakalı bazı bireylerin yanlış düşünceleri ve önyargıları bulunmakta. Belirtmeliyiz ki evlilik danışmanları sizler için yalnızca bir yardımcıdır. İletişim kurma yollarını öğreten, evlilik değerlerini yeniden yapılandıran, problemleri çözmek için gerekli donanımı sizlere vermeye gayret eden birer yardımcılar. Kısacası danışman sizlere problemi çözme becerisi kazandırmakla yükümlüdür. Sonrasında problemi çözmek dahil her şey size aittir.

İstanbul’daki danışmanlar;

Başta da belirttiğimiz gibi İstanbul’da yaşıyor iseniz evlilik danışmanı açısından sıkıntı çekmeniz zor. Güngören, Esenler, Beşiktaş, Bahçelievler, Kadıköy kısacası şehrin tüm ilçelerinde bir uzman evlilik terapistine rastlamanız muhtemel. Tek başınıza veyahut eşiniz ile beraber alacağınız evlilik terapisi neticesinde problemleri çözmüş, her evlilikte olan kriz dönemlerini aşmış olacaksınız. İstanbul evlilik danışmanı gerekli sosyal ve psikolojik eğitimi akademik düzeyde almış kişiler olmakla beraber, uzun yıllık tecrübeleri ile kısa sürede evliliğinizi kurtarmanıza yardımcı olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir