Karın Germe Fiyatları

karın germe estetiği fiyatları, karın germe işlemi, karın germe operasyonu fiyatları

Karın bölgesinde kötü bir görünüm yaratan ve rahatsızlık veren sarkma, gevşeme gibi sorunların giderilmesi ile gerçekleştirilen karın germe ameliyatları estetik operasyonlar kapsamında değerlendirilmektedir. Kadınlarda doğum sonrasında ya da aşırı kilo verilmesiyle birlikte eski haline geri dönemeyen ve sarkık olarak kalan karın derisi alınmaktadır. Estetik karın operasyonlarında alt ve orta karın derisinin yağ dokusu ve sarkan kısımların birlikte çıkarıldığı uygulamalar da bulunmaktadır. Böylece karındaki şişman görüntü de kaybolmaktadır. Uygulanan yöntemlere göre karın germe fiyatları da değişiklik göstermektedir.karın germe estetiği fiyatları, karın germe işlemi, karın germe operasyonu fiyatları

Ameliyat İzleri

Kötü görüntülerin giderilmesine yönelik olarak yapılan bu ameliyatlarda iz kalmamasına dikkat edilmekte, kalan izler ise belli belirsiz olmaktadır. Derinin operasyon sırasında yukardan aşağıya çekilmesi nedeniyle bikini bölgesin yatay yönlü bir yara izi kalmaktadır. Bu iz çamaşırın altında kalmakta ve zamanla belirginliğini kaybetmektedir. Aynı şekilde karın derisinin yukardan aşağı çekilmesine bağlı olarak göbek çizgisinin altındaki doğum çatlakları tamamen giderilebilmektedir.

Ameliyatlar Kimlere Uygulanır?

Karın germe operasyonları için uygun adaylar vücut ağırlık dağılımına göre normale yakın, diyet ve spor yapılmasına rağmen karın bölgesinde kalan yağlar ve fazla deriden rahatsız olan kişilerdir. Birden fazla doğum yapılmasından sonra karın derisinde sarkma ve gevşeme oluşması durumunda ve cildin esnekliğine kaybetmesi nedeniyle karın germe estetiği tavsiye edilmektedir. Uygulanan bu işlemlerin detaylarına bağlı olarak ise karın germe fiyatları değişiklik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir