Kerastase Forme Fatale hacim veren güçlü fön jeli nasıl kullanılır?

kerastase fön jeli, şekillendirici fön jeli, güçlü şekilendirici etkili kerastase fön jeli

Kerastase Forme Fatale, saçlarınız için en uygun çözümleri üreten Loreal firmasının yeni bir ürünüdür. Yumuşatıcı sorbitol içeren sabitleyici polimerler içeren, alkolsüz, altın parçacıklarla zenginleştirilmiş su bazlı bir jeldir. Özellikle ince telli, sönük saçlı bayanlara yönelik olarak üretilen bu ürün, saçlarınızın daha canlı görünmesini, kolayca şekillendirilmesini ve daha hacimli durmasını sağlar. Bu yenilikçi şekillendirici, mükemmel tutuş gücüne sahip olduğundan, hafif dokusu ve içeriğindeki altın görünümlü mikro partiküller ile özellikle ince telli saçlarda göz alıcı bir şekillendirme sağlayacaktır.kerastase fön jeli, şekillendirici fön jeli, güçlü şekilendirici etkili kerastase fön jeli

Kerastase Forme Fatale, saçlarınızda kusursuz bir şekillendirme istiyorsanız, saçlarınız hacim vermek ve dolgunluk kazandırmak isteğindeyseniz ve oluşturduğunuz şeklin kalıcı olmasını istiyorsanız özellikle tercih etmeniz gereken bir üründür. Bunların yansıra, saçlarınız için gün ışığından koruma da sağlayacaktır. Yine, yüksek ısıya karşı saçlarınız için etkin koruma sağlar ve alkol içermediğinden cildinizle uyumludur. Günlük kullanıma son derece uygundur. Bu yönüyle, özellikle acelesi olan ama fön işleminden de geri kalmak istemeyen bayanlara hitap eder. Kerastase Forme Fatale, özellikle bu amaç için üretilmiş olup, ev ortamında neredeyse kuaförde olduğu kadar kusursuz bir fön uygulaması yapmanızı sağlamaktadır. Elde edeceğiniz sonuçlar şaşırtıcı olacaktır. Dakikalar içinde sanki profesyonel kişilere yaptırmışçasına mükemmel bir fönle evden çıkıp işe gitmeye hazır hale gelebilirsiniz.

Kerastase Forme Fatale’nin kullanımı son derece kolaydır. Mümkünse banyodan sonra, nemli saçlara jöleyi saça nazikçe yediriniz. Bu işlem sırasında tarak veya elinizi kullanınız. Elinizi kullanırsanız, doğrudan masaj yapar gibi hareketlerle jöleyi saça yediriniz. Fön yardımıyla saçlarınızın dip kısımlarını havalandırarak şekil verme işlemine başlayınız. İşlem bu kadar basittir. Gördüğünüz gibi, gerçekten de dakikalar içinde hazır hale gelmeniz mümkündür. Saçlarınız hiç olmadığı kadar dolgun, hacimli ve sanki profesyonel kuaförlere yaptırılmışçasına şekilli görünecektir. Gerekliyse, diğer Kerastase ürünlerini de kullanarak son dokunuşları yapabilir, görünümünüzü daha da etkileyici kılabilirsiniz. Kerastase Forme Fatale ve yeni Kerastase serisi, hızlı bir şekilde mükemmel görüntüyü kalıcılıkla beraber isteyen bütün bayanların tercihidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir