Lamina diş fiyatları ne kadardır?

lamine diş yaptırma fiyatları, lamine dişin diğer dişlerden farkı, lamine diş nasıl yapılır

Lamina diş tedavisi tüm dünyada estetik diş alanında yapılan en son yeniliktir. Tüm diş tedavileri yapıldıktan sonra ardından estetik ve görsel tedaviye geçilir. Diş sarılıkları, çarpıklık veya temizlenmesine nazaran bir türlü beyazlamayan dişler artık sorun değil. Lamina diş fiyatları taksitli ödeme olanakları ile daha uygun hale geliyor. Özellikle porselen kaplama diş tedavilerinde eğer dişlerinizle uyum sağlayan renk tutturulamazsa lamina diş tedavisi yapılabilir. Bu tedavi tüm diş hekimleri tarafından kolayca uygulanabilir. Sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmaz ve takım esnasında ağrı ve acı hissedilmez. Buna bağlı olarak da anestezi yapılmasına gerek duyulmaz.lamine diş yaptırma fiyatları, lamine dişin diğer dişlerden farkı, lamine diş nasıl yapılır

Lamina diş fiyatları kaç tane dişe uygulandığına bağlı olarak değişebilir. Ülkemizde uygun fiyat seçenekleri ile estetik diş hekimliği olarak hizmet veren kliniklerde uygulanır. Tamamı ile estetik amaçla yaptırılan lamina diş uygulamaları özel bir porselenden yapılır ve son derece hijyenik bir yapıya sahiptir. Yaprak diş olarak da bilinen bu tedavi porselen kaplamada gelinen en son teknoloji diyebiliriz. Uygulama için asıl dişler üzerinde tırnak şeklinde bir oyuk açılır ve lamina diş bir çengelle buradan geçirilir. Ağzın bu kaplamalara uyum sağlaması en fazla bir iki gün sürer. Lamina diş fiyatları konusunda merak ettiğiniz tüm bilgilere bu alanda yasal hizmet veren diş hekimlerinin ve kliniklerin web sitesinden ulaşabilirsiniz. Hatta bu ortamda kendi hekiminizi seçerek hemen tedaviye başlayabilirsiniz.

Dişlerinin arası seyrek olanlar için de gerçekten son derece kolay ve başarılı bir tedavidir. Genetik ve yapısal bozukluklarda gerçekten fark edilir bir görsel güzellik sağlar. Ayrıca sağlık açısından da avantajları vardır. Diş taşı üretimini oldukça aşağılara indirir. Lamina diş, zirkon ve implant diş tedavileri sonrası son estetik müdahale olarak da uygulanabilir. Kaplama dişlerde özel kalitede üretilen lamina diş tedavileri artık ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başladı. Bu tedavide dişiniz gereğinden fazla kesilmez. Tek bir sefer ücret alınır ve uygulama 3-4 seans sonra başarıyla tamamlanır. Kullanımda diş fırçalama, diş ipi kullanımı ve gargara ihmal edilmemeli düzenli olarak diş hekimine kontrollere gidilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir