Leke Giderici Kremin Özellikleri

leke giderici kremler, leke giderici kremlerin özellikleri neler

Aynaya bakıldığında insanı rahatsız eden lekeler, ciltteki melanosit hücrelerinin salgıladığı melanin pigmentinin ciltte birikmesi sonucunda oluşan cilt rahatsızlığıdır. Gerek dış faktörlerle yani, uzun süre boyunca güneşe maruz kalmaktan veya kimi kimyasal maddeleri ayarsız kullanmaktan (fotoalerjik reaksiyonlar), yara iyileşmesi sonrasında beliren (siyah nokta, sivilce, yanık), epilasyon, ağdadır. Sonrasında ortaya çıkan sorunlar, gerekse genetik faktörlerle doğuştan(çiller) ya da gebelikte kullanılan hormonal tabletler (klozma, hamilelik maskesi) ve doğumsal faktörler ciltteki lekelenmelerin nedenleridir. Ek olarak yaş ilerledikçe görülen daha çok açık tenlilerde görülen yaşlılık lekeleri (solar lentigo) de vardır.leke giderici kremler, leke giderici kremlerin özellikleri neler

Bu moral bozan görüntüyü yok etmek için kullanılan etkili yöntem ise, özel içerikli leke ürünleridir. Leke giderici kremin özellikleri arasında cilde yerleşmiş lekelerin rengini açılması sağlar baskılayıcı özelliğiyle yeni lekelerin oluşması da engeller. Bunun yanı sıra lekeleri yüzden silmekle birlikte koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu sayede de bizim içi zararlı olan güneş ışınlarının cilde zarar vermesini önler ve leke oluşumuna izin vermez. Kolay emici mizacıyla tüm gözeneklere hücum edip ciltteki ölü hücreleri attıktan sonra da kendini yenileyip cilde duruluk katar.

Cildin çoğalan nem ihtiyacını da dengeleyip nem takviyesinde bulunur. Daha sonra ortaya çıkabilecek olan sivilce, akne gibi sorunların da oluşumuna izin vermez. Ferahlayan ve yeniden nefes alan cilde, Leke giderici kremin özellikleri arasından diğer bir torpili de anti-aging ile yaşlandırmayı geciktir. Yaşanmışlıkların yüze yansıdığı kırışıklıkları da boşlamayıp oluşumuna izin vermez. Bebeksi bir cildin muhafaza edilerek sağlıklı, canlı ve aynalara küsmeden bir zaman geçirmeyi amaçlar.

Ciltlerin onarımı için hazırlanan bu kremlerin etkileri büyüktür. Kremi kullanmadan önce cildinizin gerekli şekilde olması gerekmektedir. Cilt tipine uygun bir leke giderici krem aldıktan sonra cilde nazik bir şekilde masaj yaparak iyice emilmesini sağlamak gerekir. Durulamaya ihtiyaç duyulmaz. Günlük kullanıldığı sürece can sıkan lekelerden kurtulup ciltteki diğer oluşabilecek lekelerin ortaya çıkmasını önler. Bu mucizevî krem sayesinde taze bir görünümde, sağlıklı, bebek gibi pürüzsüz ve yeniden doğmuş bir cilde kavuşulması hiç de zor olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir