Loreal Seri Expert Sensi Balance

loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

Ürün Faydaları

Loreal seri expert sensi balance L’oreal’in hassas saç derisine sahip olan kullanıcılar için özel olarak geliştirdiği nazik temizleme ajanlarına sahip olan bakım şampuanıdır. Saç derisinde var olan kaşınmaları azaltır ve yıkama sonrasında ferahlık hissi verir. Saç derisi nemsiz kalmış ise ihtiyacı olan nemi karşılar. Saç derisini ve yüzeyini korumak dışında yumuşak, pürüzsüz ve hafif saçlara sahip olmanızı sağlar.loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

Tüm saç tiplerinin kullanabilmesinin yanı sıra günlük kullanım için de elverişli bir üründür. İçinde bulunan bazı maddeler sayesinde ise saçın doğal bariyerini yeniden canlandırır ve uzun vadede sağlıklı saçlara sahip olunmasını sağlar. Nemli saçlara masaj yaparak uygulayıp ardından 2 dakika beklenip durulanmalı ve ihtiyaç duyulur ise bu işlem tekrarlanmalıdır. Kullanımı gündelik saç temizlik rutinine uygundur.

Ürün içeriği

L’oreal’in hasass saçlar için ürettiği Loreal seri expert sensi balance şampuan içerdiği glicerin sayesinde oldukça yüksek oranda nemlendirici etki sağlar ve vitamen PP ile saçı yapısını yeniden düzenler. Sorbitollerin yüksek oranda nem tutması sayesinde saç derisinin susuz kalmasını engeller. Ayrıca içerdiği polikuaterniyum -10 maddesi sayesinde saçın ağırlaşmasını engelleyerek saç bakım kremi kullanmadan kolayca taranmasına yol açar. Vitamin E ile yüksek antioksidan etkiye sahip olmasının yanı sıra hidrolize buğday proteinleri sayesine saçın etrafında bir film oluşturur ve böylece dış etmenlerin verebileceği zararlara karşı koruyucu etki sağlar. Yani doğal özler ve teknoloji aynı üründe sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir