Lynda Nedir?

Lynda

Lynda ticaret ile uğraşan çoğu insana kolaylık sağlayan bir web sitesidir. Adobe ve Macormedia yazılımları ile kendi ürettiği şeyleri birleştirerek baskı tasarımı, web tasarımı ve sayısal olarak video-fotoğraf gibi şeylerin eğitimini vererek insanlara faydalı olan bir sitedir. Lynda, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde kurulmuş bir şirkettir. Bu şirket online kütüphanesi ile kendilerini geliştirmek isteyen insanlara yardımcı oluyor.Lynda

Aylık ve yıllık abone olmuş üyelerine videolu bir biçimde eğitimini sunmaktadır. Eğitim ürünlerinin arasında temel kavram olarak Maxon, Microsoft, Quark, Alias, Apple, Adobe, Corel, Eovia ve Filemarker gibi üretici firmalarının CD’leri ve dosyaları yer almaktadır. Üstelik şu an kurs sayısı olarak Yazılım alanında 600, Dizayn alanında 700, İş öğrenim alanında 1200, Fotoğraf alanında 700, İnternet Dizaynı olarak ise 700 kurs bulunmaktadır.

Lynda Oyunu Özellikleri Nelerdir?

Lynda oyununun sizlere altı adet güzel özelliğinden bahsedeceğiz. Bunlar şöyle sıralanıyor:

  1. Sınırsız Kütüphaneye erişebilme hakkı: Gerçek eğitmenler tarafından hazırlanan 20.000’den fazla özel eğitime erişebilirsiniz.
  2. İnteraktif öğrenebilme özelliği: Öğrendiklerinizi ve öğrenmek istediklerinizi alıştırmalar ve sınavlar ile kolayca kavrayabilirsiniz.
  3. LinkedIn Premium’a erişim sağlayabilmek: İş ilanınızı yayınlayarak iş edinmeye çalışın. Sınırsız profil görüntüleme hakkı ve İnMail kredi edinebilmek.
  4. Siz nasıl isterseniz öyle çalışın: İlginizi çekenlere ve çalışma alanlarınıza göre size özel eğitim paketleri hazırlanmaktadır. Ayrıca buna sınav ve alıştırmalar da dahildir.
  5. Tamamlama Sertifikası Edinin: Bitirdiğiniz kurslarda hangi kursu bitirdiğiniz ile alakalı Sertifika kazanın ve Lınkedİn üzerinden kendi profilinize ekleyerek iş ilanlarının gelmesini bekleyin!
  6. Nasıl isterseniz o zaman öğrenin: Bir kursa başladıktan sonra herhangi bir süre içerisinde bitirme gereğinde olmazsınız. Her şeyi kendi zamanınıza göre ayarlayarak kolayca bitirip öğrenmiş olursunuz.

Lynda Ücretli Midir?

Lynda kullanıcılarına kendi web sitelerinden, Android ve İOS işletim sistemine sahip olan kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Kendi internet sitesinden kullanmak isterseniz tarayıcınıza girdikten sonra Lynda.com şeklinde arama çubuğuna yazarak, Mobil cihazınızda kullanmak isterseniz de Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarına girerek Lynda.com şeklinde aratarak ücretsiz indirebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir