Mafia III Ön İnceleme

İtalyan Mafyası, mafia 3, Mafia III, 2K Games

2002 yılında bizlerle buluşan ve pek çok oyun severin beğenisini kazanarak önemli bir konumda kalmayı başaran Mafia serisi yeni çalışması olan Mafia III ile bekleyenlerin merakını kabartmaya devam ediyor. Oyunun içerisinde geçen hikayenin etkileyiciliği ile birlikte kullanılan silahlar açısından da oyun severlere bol seçenek sunan bu serinin son çalışmasında neler olacağı hakkında yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı. Vietnam’da yaşanan çekişmenin son oyunu olacak olan Mafia III, aile olmanın kan bağı ile değil birbiri uğruna ölecek kişileri bulmakla olacağını bastıra bastıra işleyen bir hikayeye sahip. Lincoln Clay ile birlikte 1968 yılına gideceğiniz bu oyunda gerçekliği adeta yaşayacaksınız.

Görsel Efektler Harika!

İtalyan Mafyası, mafia 3, Mafia III, 2K GamesMafia diğer serilerinde olduğu gibi etkileyici görüntüler ile karşımıza çıkıyor. Oyun esnasında hikayenin etkileyici olması ile birlikte kendinizi büyük bir görsel şölenin de içerisinde buluyorsunuz. Patlamaların ve silahla ateşlediğinizde yaşananların verdiği o büyük coşkuya bir de gerçeklik katmaya çalışan 2K Games, en az diğer oyunlar kadar başarılı bir çalışma izlemiş. Amerika’da ırkçılığın tavan yaptığı bir yılda geçen oyunun senaryosu özel olarak seçilmiş. Çünkü Mafia serisinin filizleneceği en uygun ortamlardan biri olarak Martin Luther King’in ölüm yılı ve kimlik karmaşalarının yaşandığı bir ortam bu senelerde var. Lincoln isimli başkarakterimiz İtalyan Mafyasına karşı olan Vito Scaletta ve ekibi ile işbirliğine gidiyor.

Vito Olmamak Can Sıkabilir!

Serinin ikinci oyununda başkahraman olan Vito Scaletta olmak isteyen hayranlar varsa bu seride Vito değil Lincoln olacaklar. Aradan tam 20 yıl geçtiği için Vito bu oyunda yaşlanmış olarak karşınıza çıkacak. Mafia III Lincoln isimli karakterin Vito ve ekibinden yardım istemesi ile devam edecek ve hep birlikte yeni maceralara atılarak 4 kişilik bir aile olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir