Meme Büyütme Cerrahisi İle Meme Büyütme Operasyonu Yapımı

meme büyütme operasyonu, meme büyütme ameliyatı, meme büyütme cerrahisi

Bayanların büyüklüğünden, şeklinden ya da sarkıklığından ötürü hoşnut olmadıkları göğüslerini büyütmek, şekillendirmek ve daha dik bir duruşa sahip kılmak için başvurdukları estetik ameliyatlarda son yıllarda teknolojinin ve tıbbın gelişimi ile büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Eskiye nazaran çok daha küçük kesikler ile çok daha hızlı sürede iyileşen ve uzun süre dolgunluğunu kaybetmeyen göğüsler yapmak artık mümkün. Uzman plastik cerrahın görüşleri ve bayanların istekleri doğrultusunda belirlenen ölçü ya da şekilde göğüsler oluşturduktan sonra ameliyat sadece 1 ila 1 buçuk saat arasında değişiklik göstermektedir. Yapılan işlemlerin sayısına ve yoğunluğuna göre değişen meme büyütme ameliyatı fiyatları, ülkemizde Avrupa ülkelerine göre oldukça uygundur.meme büyütme operasyonu, meme büyütme ameliyatı, meme büyütme cerrahisi

Hazırlık ve ameliyat süreci

Ameliyata hazır olmak için sağlığınızla ilgili tüm bilgileri ve gerekli tahlilleri uzman doktorunuz ile paylaşmanız şarttır. Bu paylaşım sonunda ameliyat olmak için herhangi bir risk ya da olumsuzluk taşımamanız durumunda birkaç gün içerisinde ameliyat olabilirsiniz. Ameliyat öncesinde uzman doktorunuzun da size bildirdiği gibi belirli bir süredir aç olmanız şarttır. Herhangi bir tıbbi komplikasyon olmaması için uzman doktorunuzun size belirttiği tüm kurallara harfiyen uymanız şarttır. Herhangi bir komplikasyon ya da olumsuzluk olmadığı takdirde yaklaşık 4 5 gün içerisinde günlük hayatınıza dönebileceğiniz meme büyütme ameliyatında yara izi kaçınılmaz olarak oluşmaktadır. Uzman doktorların yeni geliştirdiği teknikler ile söz konusu bu yara izleri geçmişe nazaran çok daha küçük olmakta ve koltuk altı gibi görülmesi zor yerlere taşınması mümkün kılınmaktadır. Bu şekilde meme büyütme ameliyatından aylar sonra yara iziniz de tamamen kaybolacak ve vücudunuzda bu ameliyata dair hiçbir iz kalmayacaktır.

İyileşme sürecinde dikkatli olunmalı

Ameliyat sonrası uzman doktorunuzun belirttiği ölçüde kendinize dikkat etmeli, ağır şeyler taşımamalı, ütü yapmamalı ve bir yere uzanmaya çalışmamalısınız. Bu şekilde daha hızlı sürede iyileşeceğiniz meme büyütme ameliyatı fiyatları istediğiniz ölçüye göre değişiklik göstermektedir. Mevcut meme büyüklüğünüz ile istediğiniz meme büyüklüğü arasındaki fark ne kadar büyükse o kadar fazla protez ya da silikon kullanılacaktır. Bu şekilde beğendiğiniz ve istediğiniz meme büyüklüğü ile ilgili farklı fiyatlar almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir