Önümüzdeki yıla damgasını vuracak abiye modelleri

yeni yıl abiye modelleri, 2018 yılı abiye modası, gelecek yılın abiye modası

Bilindiği üzere abiyeler hanımların vazgeçilmez kıyafeti oldular. Özel günlerde birbirinden farklı model ve renkte modellerden birisini tercih ederek güzelliğinizi sergileyebilirsiniz. İhtişamlı, göz alıcı ve şirin abiyeler için sizleri 2017 abiye modellerini incelemeye davet ediyoruz.

Yeni yılda hanımları bekleyen farklılıklar;

2017 yılı hanımlar için birbirinden seksi abiyeler getirecek gibi duruyor. Abiyelerde göğüs dekoltesini zirveye çıkararak derin V yaka kullanan tasarımcılar kesim tarzı olarak vücudu sımsıkı saran abiyeleri tercih ediyorlar. Şunu da belirtmeliyiz ki bu abiyelerde derin bacak yırtmacı da kullanılıyor. Seksi bir abiye arayan hanımların bir numaralı terciği olacak bu modelin haricinde biraz daha az iddialı modeller de mevcut. Derin göğüs ve bacak yırtmacı yerine dar A kesim tarzında üzerinde omuz dekoltesi bulunan modeller var. Bunların yanı sıra askılı yakaya sahip sırt dekoltesi bulunan abiyeleri de deneyebilirsiniz. Öyle anlaşılıyor ki önümüzdeki yıl gösterişin ve zarafetin yılı olacak.yeni yıl abiye modelleri, 2018 yılı abiye modası, gelecek yılın abiye modası

Tüm zamanların favorileri;

Bilindiği üzere piyasada envai çeşit abiye modeline ulaşmak mümkün fakat birkaç model popülaritesinden hiç ödün vermiyor. Bu modeller içerisinde straplez abiyeleri mukakkak söylemeliyiz. Straplezin vazgeçilmez bir konumu olduğu doğru. Straplez yaka tipindeki abiyelerin kesim tarzı ise genellikle düz kesim vücudu saran tarzda oluyor. Üzerinde bulunan detaylara göz atacak olursak göğüs bölgesinde taş ve inci işlemelerinden bahsedebiliriz. Aynı işlemeler bel bölgesine de hafif bir şekilde yapılabilmekte. Moda ne olursa olsun eskimeyen abiye modellerinden bir diğeri de tesettürlü hanımların giydiği şifon abiyeler. Eşarp ile birleşik bir görünüme sahip, vücut hatlarını belli etmeyen bol kesim, üzeri işlemeli birbirinden renkli güzel abiyeleri incelemek için geç kalmayın.

Her zevke uygun abiye mevcut;

Geniş bir perspektfiten bakıldığında görülüyor ki 2017 abiye modellerinin ilgi çekici yanlarından birisi her zevke uygun abiyeleri bünyesinde barındırıyor olması. Dekolte olarak tercihiniz ister göğüs ister sırt ister yırtmaç ve ister omuz olsun, dilediğiniz dekolte cinsinde abiyeyi bulabileceksiniz. Kesim tarzı olarak alternatifinizin daraldığını üzülerek söylesek de üzerinde bulunan işlemeler ve renk seçeneği ciheti ile yelpazeniz bir hayli genişledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir