Rüyada Şarap İçmek

şarap

Rüyada şarap içmek kişinin yakın bir zaman içinde yapmaması gereken oldukça hatalı bir iş yapacağına yorumlanır. Bu hata kişiyi hem maddi anlamda sıkıntıya sokabileceği gibi aynı manevi olarak da güzel günlerin uzakta kalacağına işarettir. Eğer kişi şarabı arkadaşlarıyla birlikte içiyorsa boşa geçen zaman kaybından dolayı ilerde pişman olacağını da söylemek mümkün olacaktır.şarapRüyada Kırmızı Şarap İçmek

Kırmızı şarap içmek kişinin yakın bir zaman içinde belki de daha önce hiç işlemediği günahları işleyeceğine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin uzun bir süredir herhangi bir şekilde ibadet yapmadığı ayrıca bunun da aklının ucundan dahi geçmediği tamamen dünyevi zevklere önem verdiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Şarap İçmek

Rüyada beyaz şarap içmek kişinin ticari konuda ya da maddi konularda uzun süredir sıkıntılar yaşadığına yorumlanır. Fakat bunun geçmişte kalacağına ve kısa süre içinde de maddi olarak rahat günlerin rüya sahibini beklediğini söylemek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra kişinin yakın bir zamanda arkadaş çevresine yeni kişiler katılabileceğini de söyleyebiliriz. Fakat kişinin bu tarz kişilere karşı dikkatli olması gerektiği çünkü bu kişilerin hem maddi hem de manevi olarak kişiye zarar verebileceği ortadadır.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek ya da şarap hediye edilmesi kişinin bu aralar şansının açık olacağına yorumlanır. Fakat eğer kişi şarap şişelerini satıyorsa yani bu şişelerden maddi olarak bir beklentisi varsa da kısa süre içinde ciddi bir kavganın kendisini beklediğini söylemek mümkün olacaktır. Bu kavga edeceği kişi üstelik çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi olabilir. Bu sebeple de rüya sahibinin uzun bir süre içine kapanacağı ve mutsuz bir hayat süreceği söylemek mümkündür.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek

Rüyada kişi eğer kendisi şarap içmiyor ve içen birini ya da birilerini görüyorsa bu oldukça olumlu bir rüyadır. Kişinin manevi olarak oldukça huzurlu olacağını söylemekle birlikte aynı zamanda maddi olarak da iyi günlerin yakında olduğuna terfi bekliyorsa bu terfiinin de kısa süre içinde gerçekleşeceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir