Rüyada Sel Görmek

sel

Rüyada sel görmek kişinin hayatında bazı zorlu zamanların başlayacağına ve bu sebeple de birçok şeyle mücadele etmeye hazır olması gerektiğine işarettir. Aynı zamanda kişinin aile yaşamında da istemediği bazı tatsızlıklar olacağına bu sebeple de tartışma seviyesinin sürekli artacağı için huzurun belli bir süre kaçmasının mümkün olduğuna da yorumlanır.selRüyada Sel Baskını Olması

Rüyada kişinin sel baskınını görmesi kişinin bazı uyarılara hiçbir şekilde kulak asmadığına işarettir. Bundan dolayı da kişinin bunun acısını ilerde çekeceğine ve mutlaka uyarılara dikkat etmesi gerektiğine de yorumlanmaktadır. Bunların haricinde kişinin huzursuz günler geçireceğini de söylemek mümkün. Öyle ki ülkede yaşanan bazı gelişmelerin dahi kişinin hayatını etkilemesinin yüksek ihtimal olduğunu söylemek mümkündür.

Rüyada Sel Baskınında Boğulmak

Rüyada sel baskını sebebiyle boğulduğunu gören kişinin yakın bir zaman içinde boğucu bir ruh haline bürüneceğine işarettir. Bu boğucu yani bunalmış ruh hali sebebiyle de çevresinde oldukça neşeli görülen biri dahi olsa kısa süre içinde bunun bile değişeceğine ve rüya sahibinin en yakınındaki kişilere dahi soğuk davranmasının mümkün olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Evi Sel Basması

Rüyada evi sel basması kişiyi zorlu günlerin beklediğine yorumlanır. Bu zorlu günlerin sebebi de evindeki bir kişinin hastalanması ya da evindeki bir kişinin sıkıntılı günler geçirip tüm evin bu sebeple huzursuz bir yapıya bürünmesi olarak da yorumlamak mümkündür. Tüm bunların haricinde kişi evliyse eşiyle sert bir tartışma yaşayıp bu sebeple ayrılmanın eşiğine gelebileceğine de işaret olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Selden Kurtulamamak

Rüya sahibi selden kurtulamıyorsa bu kişinin düzenini kaybedeceğine işarettir. Bu düzen ev düzeni, ilişki düzeni, iş düzeni olabilir. Bundan dolayı rüya sahibinin düzeninin bozulmaması için daha çok çaba göstermesi gerektiğini de söylemek mümkün olacaktır.

 Bunların yanı sıra eğer kişi sel sularına kapıldığını görüyorsa bu da yine rüya sahibinin bazı konularda kararsız kaldığına işarettir. Bu kararsızlık da ne kadar uzarsa kişiyi ve çevresini o kadar olumsuz etkilemekle birlikte ve kendisini bu sebeple kötü hissettiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir