Şampuanınızın içeriğini bilmelisiniz!

davines şampuan, davines ürünleri nelerdir, davines şampuanlarının kalitesi

Davines marka şampuan saç dökülme sorununa derman olabilmek adına güzel bir şampuan tasarlamış ve piyasaya sürmüştür. İnce kırılgan ve dökülmeye meyilli saçlar için üretilen davines energizing bileşenler açısından oldukça doğaldır.davines şampuan, davines ürünleri nelerdir, davines şampuanlarının kalitesi

İçeriği

Hücrelerin korunmasını sağlayan beta glukan bulunur. Ayrıca kafein moleküllerinden eser miktarda bulundurarak metabolizmayı uyaran etkisi vardır. Metabolizma ne kadar hızlı olursa o kadar kan dolaşımı olur ve bu sayede saç derisi daha çok besin alarak daha hızlı uzar ve sağlam saç çıkar. İçerisinde sülfat olmadığı için saçları kurutmaz. Güçlü bir antioksidan olan sirtunler ile saçın ömrünü uzatır. Tarçın yağı, zencefil yağı ve karabiber yağı ile hoş bir kokusu vardır ve doğal bitkisel özlüdür.

Yararları

Davines energizing bileşenler 5.5 olan ph değeri ile cilde zarar vermez ve yumuşak bir doku sağlar. Baş derisindeki kan dolaşımını hızlandıran içeriği ile saç köklerinin güçlü olmasını sağlar. Hareketliliği artırarak canlılık verir. Kırılgan saçları güçlendirir. Yıpranmış ve kötü gözüken saçlara bakım yaparak daha iyi bir görünüm kazanmalarını sağlayarak tedavi eder. Böylece saçlar daha sağlıklı görünerek hacim ve ışıltı kazanır. Şampuanı hafifçe masaj yaparak, baş derinizi ovalayarak sürmeniz ile şampuanın içeriğindekileri almanız daha çabuk olur ve sizde duşta rahatlama imkânı bulmuş olursunuz. Saç köklerinizin ihtiyacı olan besinleri alması ile saçlarınız daha hızlı uzar ve ışıltı kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir