Schwarzkopf 3d Mension Texturising Cream

schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Faydaları ve özellikleri

Schwarzkopf erkek kullanıcıları için yarattığı Schwarzkopf 3D mension texturising cream ile yüzde yüz erkekler için tasarlanmış olan ilk profesyonel üründür. Sadece erkekler için üretilmesi dışında saça kusursuz bir doku katması da ürünü özel yapan yanlarından biridir.  Erkekler için oldukça önem taşıyan ıslak olmayışı ve doğal bir görünüm sağlaması da en önemli özellikleri arasındadır.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Ürünün kuru ve yağsız oluşu verdiğiniz şekilden memnun kalmadığınız takdirde bozup tekrar başka bir şekil verilmesini kolaylaştırır. Saçı ağırlaştırmayan özelliği ile saçların kolay taranabilmesini sağlar. Üç boyutlu saç etkisini kullanıcılarının deneyimlemesini sağlayan Schwarzkopf ürünü ayrıca tortu ve kalıntı bırakmayarak doğal etkisini bu alanda da sürdürmektedir.

Kullanım Şekli

Schwarzkopf 3D mension texturising cream tamamen erkek kullanıcılara özel hazırlanan ilk bakım üründür ve kullanımı da oldukça kolaydır. Scwarzkopf mension şampuan uygulaması ile bakım için hazırladığınız temiz ve arınmış saç yüzeyine uyguladığınız ürünü saçların köklerine uygulamadan sadece uç ve gövdeye uygulayarak sonuç elde edilir. Ürün önce avuç içine uygulanır daha sonra saça yedirilir. Saça yedirilen kremle saça istenilen şekil verilir.

Şekil beğenilmediği takdirde bozulup tekrar başka bir şekil verilebilir. Ürünün en önemli özelliklerinden biri de saçı yıkamaya gerek kalmadan tekrar tekrar istenilen şeklin verilebilmesidir. Ürün saça istenilen sıklıkta uygulanabilir. Ürünün göze teması etmesi durumunda gözler bol su ile durulanmalı ve ürünün temizlendiğine emin olunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir