Scwarzkopf Bonacure Silver Reflex Shampoo

schwarzkopf şampuan, schwarzkopf bonacure şampuan, schwarzkopf silver şampuan

Ünlü şampuan markalarından scwarzkopf’un en ünlü serilerinden biri olan bonacure serisinin silver reflex şampuanı pek çok bayan için kurtarıcı bir üründür. Oryal, peroksit gibi saç rengini açma amacı ile kullanılan ürünler istenilen küllü renkten uzak bir sonuç ortaya koyarlar. Turuncumsu bir hal alan saçı başka bir boyama işlemiyle çok daha fazla yıpratmaktan kurtarmak için birçok bayan scwarzkopf bonacure silver reflex shampoo kullanmaktadır.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf bonacure şampuan, schwarzkopf silver şampuan

Scwarzkopf bonacure serisinin silver reflex şampuanın kullanımı

Scwarzkopf bonacure silver reflex shampoo kullanımı gayet kolay olan bir üründür. Pek çok kadından gelen geri bildirimler sayesinde bu ürünün kullanımının kolay olduğu ve başarılı sonuçlara ulaşıldığı anlaşılmıştır. Normalde kullanılan şampuandan sonra saça uygulanan scwarzkopf bonacure silver reflex ıslak saça uygulanır ve iki dakika masaj ile saça iyice yedirilir. Daha sonra bol su ile durulanır. Kullanım sıklığı ise; hızlı sonuç almak istenildiğinde bir hafta boyunca her gün, daha sonra ise iki günde bir olmak üzere toplamda on veya on iki kezdir. Kullanım sıklığı iki günde birden üç günde bire olmak üzere zamanla azaltılabilir.

Scwarzkopf bonacure silver şampuanının sonuçları

Halk arasında mor şampuan olarak da bilinen bu ürün günümüzde boyalı saça sahip olan kadınların yüzde ellisinden fazlasını cezbetmektedir. Hiçbir şekilde istenilmeyen bir turuncumsu görünümün ortadan kaldırılması için oldukça etkili bir şampuandır. Ortalama on veya on iki gün sonunda istenilen küllü görünüme kavuşulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir