Tesettür Elbise Modelleri

Yeni sezonun tesettür elbise modelleri göz alıcı tasarımların yer aldığı koleksiyonları ile sunuma hazırlanıyor. Yer alan modeller özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kullanılmak üzere canlı ve cıvıl renkler, desenler içeriyor. Kullanılan modeller markaların tarzı ile bir araya getirildiğinde de doğal olarak son derece şık ve gösterişli ürünlerden bahsedilebilmektedir. Bunun yanı sıra bu yıl elbise kullanmak isteyen herkese ve her kesime hitap eden modelleri geniş bir hayran kitlesine de sahip bulunuyor. Armine, Kayra, Tuğba&Venn gibi tesettürde imajı ve çizgisi beğenilen modeller bayanlar için ilk sırada yer alıyor elbette.

Tesettür Elbise Modelleri İle Giyinmek Artık Çok Kolay

tesettür elbise, tesettür elbise modelleri

Bu yıl tesettür elbise modellerinde tüller en sık görebileceğiniz özellikler arasında yer alıyor. Yarım ya da uzun etekli modellere eklenen kaplama tüller hem abiye elbise için hem de günlük elbise için kullanılabilecek modeller arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra kullanılan dantel kaplamalar da yine aynı özelliklerdeki elbise modellerini yansıtmaktadır. Bunların dışında elbise modellerinde bu yıl yine ince kemerler sıklıkla kullanılıyor. Belden kemerli elbise modelleri her yaş için ideal bir seçim olabilir. Kullanılacak olan elbiselerde etekler genellikle kalın pileler halinde yer alıyor. Bu nedenle de ilgi çekici olan ürünler hareketli ve dikkat çeken tasarımları kapsamaktadır. Bunun yanı sıra abiye olarak balık etekler ve geniş kloş etekler de kullanılmaktadır. Bu yıl tesettürün en sevilen elbise modellerinden bir tanesi de elbette belden dökümlü modeller. Bu modeller her yaştan bayan için kullanışlı olduğu kadar her bedene de uyum sağlayabilmektedir.

tesettür elbise, tesettür elbise modelleri, elbise modelleri

2014 tesettür elbise modellerinde kullanılan kesim ve tarzların yanı sıra canlı renkler de ön planda yer almaktadır. Lacivert, saks, mint yeşili, kırmızı, sarı, hardal, siyah ya da beyaz gibi renklerin kullanıldığı modeller oldukça göz kamaştıran ve ilgi gören modellerdir. elbiselerde dikkat çeken ilk ayrıntı olarak da görebilirsiniz renkleri bu yılın trend renklerini kapsamaktadır. Bu nedenle de bu yıl elbise almadan önce uzun uzun aramanız gerekebilir. Bunun için önden araştırma yapmanız hem vakitten hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir