TESETTÜR MAYO NEDİR?

Tesettür mayo nedir, tesettür mayonun diğer mayolardan farkı nedir, kapalı bayanlar için mayo

Tesettür giyimde yanlınca günlük giyim ya da özel gün ve gecelere özel giyim alanında üretim yapılan devir oldukça geride kaldı. Muhafazakâr kesimden olan bayanlarımız uzunca bir dönem denize ve havuza girme lüksünden bir hayli uzak kaldılar. Ancak tesettür mayo üretimine başlanması ile birlikte, kapalı olan bayanlar bu sıkıntılı durumdan kurtuldular. Onlar da tesettür mayo sayesinde diledikleri gibi denizin, güneşin ve havuzun tadını çıkarabiliyorlar. Tesettür mayoların bir diğer adı da haşemadır. Modern şık ve oldukça kaliteli olan bu tesettür mayolar kapalı bayanların tercihi oluyor. Moda trendlerini de yakın takibe alan haşemalar, şık ve zarif tasarımları nedeniyle muhafazakâr bayanlar arasında büyük beğeni topluyor.Tesettür mayo nedir, tesettür mayonun diğer mayolardan farkı nedir, kapalı bayanlar için mayo

Tesettür mayo kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılıyor. Yarı tesettür mayo, genç tesettür mayo ve tesettür mayo şeklinde sıralayabiliriz bu kategorileri. Her bir mayo modeli farklı bir kesime hitap ederken, müşterilerinin farklı beklentilerini karşılamaya yönelik, onlara geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunuyor.  Baktığımız zaman tüm tesettür mayoların ortak özelliği su tutmuyor oluşları, vücut hatlarını ortaya çıkaracak şekilde ıslandıkları zaman vücuda yapışmamaları ve oldukça çabuk bir şekilde kurumalarıdır. Tesettür mayo tasarımı genellikle, alt kısım, üst kısım ve bone üçlüsünden oluşmaktadır. Alt kısmı ayak bileğinin üzerine gelecek şekilde tayt olanlar, ya da sadece ayakları dışarıda bırakacak şekilde bol eşofman tarzında olan tesettür mayo seçeneklerine de rastlamanız mümkün.

Tesettür mayolar kadınlar, erkekler ve çocuklar için dini hassasiyetleri göz önünde bulunduracak şekilde üretilmiştir. Bu mayo modelleri içinde yüzlerce renk, model desen kısacası farklı seçenek kullanıcılarına sunulmuştur. Tesettür mayo ilk üretildiği yıllarda fazla seçeneğe sahip değildi, ancak günümüzde oldukça farklı özelliklere sahip mayolar üretilip tüketicisine sunulmuş durumda. Örneğin yeni üretilen tesettür mayolar, terletmeme, su tutmama ve hatta bronzlaştırma özelliklerini dahil içerisinde barındırıyor. Önceleri yalnızca el yüz ve ayakları dışarıda bırakan tarzda tesettür mayo üretilirken, bugün artık tercihe göre alt kısmı tayt biçiminde olan yarı kapalı mayolar kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir