Uygun Tesettür Fiyatları

tesettür elbise fiyatı, tesettür giyim elbiseleri, tesettür giyim elbise modelleri

Çoğu tesettürlü hanım, tesettürlü bayanlar için üretilen kıyafetlerin pahalı olduğundan yakınıyor. Bazı ürünlerin ciddi manada pahalı olduğu doğrudur fakat ekonomik, uygun fiyatlı ürünler de bulunmaktadır.tesettür elbise fiyatı, tesettür giyim elbiseleri, tesettür giyim elbise modelleri

Tesettür kıyafetler ve fiyatları;

Tesettürlü hanımlar için üretilen kıyafetleri üst giyim alt giyim dış giyim ve özel günler için üretilen kıyafetler olmak üzere inceleyebiliriz.

  • üst giyimde tunik, bluz, gömlek, yelek, ceket ve hırka
  • alt giyimde pantolon etek ve pantolon etek
  • dış giyimde kaban/manto, pardesü, kap, ferace ve pançoyu görmekteyiz.
  • Özel günler için üretilen kıyafetler olarak ise tesettür abiye ve bindallılardan bahsedilebilir.

Bu kıyafetlerin fiyatlarından bahsedecek olursak civari rakamlar verebiliriz. Netice itibari ile her kıyafetin, her ürünün kendine ait kumaşı, kendine ait detayları bulunmaktadır. bu sebeple kesin rakamlar vermek mümküm olmasa da; alt limit mahiyetinde rakamlardan bahsedilebilir. Üst giyim için 50 TL, alt giyim için 100 TL, dış giyim ve özel günler için 200 TL ücret ödemeniz gerekebilir desek yanlış olmaz. Zira uygun tesettür fiyatları da bu rakamlara yakın.

İndirim günleri ve online mağaza;

Sizler de uygun tesettür fiyatları ile dilediğiniz ürünü ekonomik fiyatlara satın almak istiyorsanız indirim günlerini kaçırmamalısınız. Bunun haricinde internet üzerinden satış yapılan web siteleri aracılığı ile istediğiniz bir ürünü daha uygun fiyata alabilirsiniz. Mevsimsel olarak gelişen indirim günlerini takip etmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir